Nasze usługi

Gładzie - gipsowe i szpachlowe

Gładź gipsowa lub cementowo-wapienna posłuży do wykończenia otynkowanych ścian. Sprawi, że chropowata powierzchnia ściany stanie się w dotyku niemal jedwabista.

Malowanie

Perfekcyjnie pomalowane ściany to podstawa dla urządzenia każdego wnętrza, nadania mu charakteru i stworzenia oprawy do reszty wystroju. Zapewniamy nowoczesne farby renomowanych marek, niezależnie jaki kolor wybierzesz. Przed przystąpieniem do prac malarskich wykonujemy rozeznanie, które pozwala dobrać właściwy sposób przygotowania ściany. Oprócz ścian malujemy także inne powierzchnie np. drzwi czy grzejniki.

Kafelkowanie

Kafelkowanie to bardzo trwały i dostępny sposób na zabezpieczenie i jednocześnie dekorowanie ścian i podłóg w pomieszczeniach takich jak łazienka czy kuchnia. Kafelki są odporne na pęknięcia i porysowania a dobrze położone gwarantują trwałość i wytrzymałość na lata. Do układania płytek używamy sprawdzonych klejów renomowanych producentów. Wybór wzoru oraz kolorystyki płytek zależy tylko od Państwa preferencji

Sufity podwieszane z płyt gipsowo-kartonowych

Sufity z płyt gipsowo-kartonowych są stosowane zarówno w budownictwie kubaturowym, jak i mieszkaniowym. Praktycznie nieograniczona ilość aranżacji oraz szybkość instalacji powodują, że płyty gipsowo-kartonowe są coraz bardziej popularnym materiałem sufitowym. Płyty g-k pozwalają także estetycznie ukryć biegnące pod sufitem instalacje lub elementy konstrukcyjne stropu.

Sufity napinane

Sufit w tej technologii to przede wszystkim elastyczny materiał PVC, który rozpina się na specjalnie przygotowanej konstrukcji nośnej poprzez nagrzanie i rozpięcie. Tworząc unikalne kształty i formy przestrzenne, dzięki bogatej i wyjątkowej kolekcji materiałów, pozwala na wykonanie indywidualnej formy sufitowej, ściennej i przestrzennej.

Zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, ścianki działowe

Sucha zabudowa to nieograniczone możliwości wykańczania wnętrz i alternatywa dla tradycyjnych tzw. mokrych technologii. Oprócz oczywistych zalet, takich jak ekologia, suchy i czysty montaż, czy możliwość indywidualnego, elastycznego kształtowania pomieszczeń mieszkalnych, należy zwrócić uwagę na parametry techniczne. Przede wszystkim ciężar powierzchniowy, który jest kilkakrotnie niższy niż w przypadku technologii masywnych.

Panele - podłogowe i ścienne

Położenie paneli podłogowych lub ściennych to jeden z najwygodniejszych sposobów na szybką i niezwykle efektowną metamorfozę wnętrza. Panele są niezwykle praktyczne, a jedną z ich zalet oprócz estetyki jest fakt, że zapewniają izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu. Producenci gwarantują Państwu wybór wielu wzorów, materiałów oraz rożnych grubości i formatów paneli.

Wylewki

Wylewka samopoziomująca, inaczej też samopoziomujący podkład podłogowy czy masa samorozlewna, zapewnia gładką, równą i właściwie wypoziomowaną podłogę. Jakość wylewki samopoziomującej i jej właściwe zastosowanie ma duży wpływ na warstwę wykończenia podłogi.

Montaż drzwi, okien, parapetów

Dobór materiałów, pomiar oraz montaż elementów takich, jak drzwi, okna oraz parapety wymaga kompetencji i doświadczenia wykonawcy. Nasi fachowcy zaproponują Państwu najlepsze rozwiązania, dostosowane do potrzeb zlecenia. Prawidłowo zamontowane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne okna oraz parapety gwarantują bezpieczeństwo wygodę oraz komfort akustyczny i cieplny.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Wykonanie szczegółowego projektu instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz dobór materiałów i technologii jest podstawą jego prawidłowego działania. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują właściwe poprowadzenie instalacji oraz najwyższą jakość wykonani.

Instalacje elektryczne

Należy pamiętać, że prawidłowo zaplanowana i właściwie konserwowana instalacja elektryczna jest gwarancją jej prawidłowego działania oraz bezpieczeństwa. Wykonamy dla Państwa projekt instalacji elektrycznej jej modernizację lub wymianę przy zastosowaniu odpowiednio dobranych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii.

Instalacje gazowe

Właściwy dobór kotła c.o. i szczegółowy projekt całej instalacji gazowej zapewnia użytkownikom wiele korzyści, takich jak wygoda, oszczędność czasu, miejsca oraz niższe koszty eksploatacji. Ważne jest także, że ogrzewanie domu za pomocą gazu jest jednym z najbardziej przyjaznych dla środowiska rozwiązań. Duże doświadczenie, wysokie kompetencje oraz odpowiednie umiejętności naszych pracowników gwarantują Państwu najwyższą jakość usług podczas projektowania oraz montażu instalacji gazowej.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Zapytaj bez zobowiązań o ofertę dla siebie lub Twojej firmy

Remonty Jastrzębie-Zdrój, Mieszkania Jastrzębie-Zdrój, Wykończenia wnętrz Jastrzębie-Zdrój

Skontaktuj się z namilub odwiedź naszą siedzibę

ul. Opolska 1c, 44-335 Jastrzębie-Zdrój 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt

Wypożyczalnia +48 514 070 013

Szybkie menu

Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved

Projekt i realizacja Ahoj.pro